User Tools

Site Tools


pl:start

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
pl:start [2020/05/26 21:16]
pavroo
pl:start [2021/03/01 13:51] (current)
pavroo
Line 21: Line 21:
     * [[repository_stable|Linia Stabilna]]     * [[repository_stable|Linia Stabilna]]
     * [[repository_testing|Linia Testowa (Ciągła)]]     * [[repository_testing|Linia Testowa (Ciągła)]]
 +      * [[mirrors|Serwery lustrzane]]
   * [[upgrade|Ręczna aktualizacja systemu]]   * [[upgrade|Ręczna aktualizacja systemu]]
   * [[upgrade_higher_release|Aktualizacja do wyższej wersji]]   * [[upgrade_higher_release|Aktualizacja do wyższej wersji]]
Line 38: Line 39:
 Instaluj, aktualizuj i usuwaj pakiety za pomocą APTus Instaluj, aktualizuj i usuwaj pakiety za pomocą APTus
   * [[aptus|APTus]]   * [[aptus|APTus]]
 +  * [[aptus_appcenter|APTus AppCenter]]
   * [[aptus_upgrade|APTus Upgrade (alias System Upgrade)]]   * [[aptus_upgrade|APTus Upgrade (alias System Upgrade)]]
   * [[aptus_upgrade_checker|APTus Upgrade Checker]]   * [[aptus_upgrade_checker|APTus Upgrade Checker]]
Line 79: Line 81:
   * [[sparky_screenshot|Sparky Screenshot]]   * [[sparky_screenshot|Sparky Screenshot]]
   * [[sparky_su|Sparky SU]]   * [[sparky_su|Sparky SU]]
 +  * [[sparky_system|Sparky System]]
   * [[sparky_terminal|Sparky Terminal]]   * [[sparky_terminal|Sparky Terminal]]
   * [[sparky_time_date|Sparky czas i data]]   * [[sparky_time_date|Sparky czas i data]]
Line 85: Line 88:
   * [[sparky_users|Sparky Users]]   * [[sparky_users|Sparky Users]]
   * [[sparky_web|Sparky Web Browser Installer]]   * [[sparky_web|Sparky Web Browser Installer]]
 +  * [[sparky_www|Sparky WWW]]
   * [[sparky_wine|Sparky Wine (alias Wine wrapper)]]   * [[sparky_wine|Sparky Wine (alias Wine wrapper)]]
   * [[sparky_xdf|Sparky Xdf]]   * [[sparky_xdf|Sparky Xdf]]
Line 110: Line 114:
     * [[sparky_cli|Edycja CLI]]     * [[sparky_cli|Edycja CLI]]
     * [[sparky_arm|Edycja ARM]] (dla RaspberryPi)     * [[sparky_arm|Edycja ARM]] (dla RaspberryPi)
 +  * [[code_names|Nazwy kodowe SparkyLinux]]
  
 ===== Instalacja SparkyLinux ===== ===== Instalacja SparkyLinux =====
Line 136: Line 141:
       * [[lumina_desktop|Lumina]]       * [[lumina_desktop|Lumina]]
       * [[manokwari_desktop|Manokwari]]       * [[manokwari_desktop|Manokwari]]
 +      * [[nscde_desktop|NsCDE]]
       * [[sway|sway]]       * [[sway|sway]]
     * [[desktops_from_third_party_repositories|Pulpity z zewnętrznych repozytoriów]]     * [[desktops_from_third_party_repositories|Pulpity z zewnętrznych repozytoriów]]
Line 148: Line 154:
 {{https://​sparkylinux.org/​images/​dialog.png?​nolink&​64x64}} {{https://​sparkylinux.org/​images/​dialog.png?​nolink&​64x64}}
 Znajdź przydatne wskazówki. Znajdź przydatne wskazówki.
 +=== Custom shortcuts ===
 +  * [[custom_shortcuts|Własne skróty klawiszowe]]
 === Tryb Live === === Tryb Live ===
    * [[live_users|Użytkownicy i hasła trybu Live]]    * [[live_users|Użytkownicy i hasła trybu Live]]
pl/start.1590520580.txt.gz · Last modified: 2020/05/26 21:16 by pavroo