User Tools

Site Tools


hu:start

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
hu:start [2020/04/06 13:23]
pavroo
hu:start [2020/07/23 23:59] (current)
pavroo
Line 25: Line 25:
       * [[lumina_desktop|Lumina]]       * [[lumina_desktop|Lumina]]
       * [[manokwari_desktop|Manokwari]]       * [[manokwari_desktop|Manokwari]]
 +      * [[nscde_desktop|NsCDE]]
       * [[sway|Sway]] (a munka folyamatban)       * [[sway|Sway]] (a munka folyamatban)
     * [[desktops_from_third_party_repositories|Asztali környezetek harmadik fél tárolókból ]]     * [[desktops_from_third_party_repositories|Asztali környezetek harmadik fél tárolókból ]]
Line 39: Line 40:
 Telepítés,​ frissítés és csomagok eltávolítása az APTus használatával Telepítés,​ frissítés és csomagok eltávolítása az APTus használatával
   * [[aptus|APTus]]   * [[aptus|APTus]]
 +  * [[aptus_appcenter|APTus AppCenter]]
   * [[aptus_upgrade|APTus Frissítés (aka Rendszer-frissítés)]]   * [[aptus_upgrade|APTus Frissítés (aka Rendszer-frissítés)]]
   * [[aptus_upgrade_checker|APTus Frissítés Ellenőrző]]   * [[aptus_upgrade_checker|APTus Frissítés Ellenőrző]]
Line 50: Line 52:
   * [[desura_installer|Desura Installer]] (nincs használatban)   * [[desura_installer|Desura Installer]] (nincs használatban)
   * [[gscreenshot|G-képernyőkép (Gscreenshot)]] (harmadik fél)   * [[gscreenshot|G-képernyőkép (Gscreenshot)]] (harmadik fél)
 +  * [[jgmenu|jgmenu]] (harmadik fél)
   * [[linux_kernel|Legutolsó Linux Kernel]]   * [[linux_kernel|Legutolsó Linux Kernel]]
   * [[lightscribe_installer|LightScribe Telepítő]]   * [[lightscribe_installer|LightScribe Telepítő]]
   * [[live_usb_creator|Live USB készítő]]   * [[live_usb_creator|Live USB készítő]]
   * [[obmenu_generator|Openbox Menü Generátor]] (harmadik fél)   * [[obmenu_generator|Openbox Menü Generátor]] (harmadik fél)
 +  * [[radiostation|RadioStation]]
   * [[skype_installer|Skype Telepítő]]   * [[skype_installer|Skype Telepítő]]
   * [[sparky_autostart|Sparky Autostart]]   * [[sparky_autostart|Sparky Autostart]]
Line 74: Line 78:
   * [[sparky_online|Sparky Online]]   * [[sparky_online|Sparky Online]]
   * [[sparky_optical|Sparky Optical]]   * [[sparky_optical|Sparky Optical]]
 +  * [[sparky_pass_check|Sparky Pass Check]]
   * [[sparky_password_change|Sparky Jelszó-csere]] (a munka folyamatban)   * [[sparky_password_change|Sparky Jelszó-csere]] (a munka folyamatban)
   * [[sparky_picom|Sparky Picom]]   * [[sparky_picom|Sparky Picom]]
Line 80: Line 85:
   * [[sparky_screenshot|Sparky Képernyőkép]]   * [[sparky_screenshot|Sparky Képernyőkép]]
   * [[sparky_su|Sparky SU]]   * [[sparky_su|Sparky SU]]
 +  * [[sparky_terminal|Sparky Terminal]]
   * [[sparky_time_date|Sparky Idő és Dátum Beállító]] (a munka folyamatban)   * [[sparky_time_date|Sparky Idő és Dátum Beállító]] (a munka folyamatban)
   * [[sparky_tray|Sparky Tálca]]   * [[sparky_tray|Sparky Tálca]]
hu/start.1586172207.txt.gz · Last modified: 2020/04/06 13:23 by pavroo